2016-11-16 11:16

Dla naszego Klienta, firmy z branży e-commerce, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista PHP & MySQLKraków

Zadania:

  • rozwój oprogramowania nowoczesnej platformy e-commerce,
  • projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań,
  • naprawa zgłoszonych błędów.

Od kandydata oczekujemy:

  • roczne doświadczenie w obiektowym programowaniu w PHP,
  • znajomość bazy danych MySQL,
  • zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym skuteczne korzystanie z dokumentacji technicznej.

Firma oferuje:

  • elastyczne formy współpracy - umowa o pracę bądź B2B,
  • stabilność zatrudnienia,
  • pracę pełną wyzwań w młodym, dynamicznym zespole,
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • bogaty pakiet socjalny.

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży e-commerce.
Wyślij CV