2017-03-10 14:29

Dla naszego Klienta, firmy z branży e-commerce, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista PHP & MySQLKraków

Opis stanowiska:

  • rozwój oprogramowania nowoczesnej platformy e-commerce,
  • projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań,
  • naprawa zgłoszonych błędów.

Wymagania:

  • minimum pół roku doświadczenia w obiektowym programowaniu w PHP,
  • znajomość bazy danych MySQL,
  • zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej.
  • Podstawowa znajomość systemu Linux

Proponujemy:

  • elastyczne formy współpracy - umowa o pracę bądź B2B,
  • stabilność zatrudnienia,
  • pracę pełną wyzwań w młodym, dynamicznym zespole,
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • bogaty pakiet socjalny.

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w branży e-commerce.
Wyślij CV