Dla naszego Klienta, lidera branży e-commerce, jednego z największych sklepów internetowych w Polsce, którego stronę miesięcznie odwiedza 11 milionów użytkowników, oferującego ponad 150 tysięcy produktów, notującego stałe wzrosty zarówno pod względem obrotów jak i wielkości zespołu IT poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista PHP Junior / Mid Kraków

Formy umowy: Umowa o pracę Umowa zlecenie B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Udział w rozwoju nowoczesnej wewnętrznej platformy e-commerce,
  • Opracowanie nowych funkcjonalności i rozwój istniejących rozwiązań,
  • Udział w fazach powstawania produktu:
    • analiza,
    • projektowanie,
    • kodowanie,
    • testowanie
  • Udział w przygotowywaniu dokumentacji technicznej.

Oczekiwania:

  • Wykształcenia wyższego lub ostatni rok studiów na kierunkach związanych z informatyką,
  • Doświadczenia akademickiego lub komercyjnego w programowaniu obiektowym PHP,
  • Umiejętności pracy z systemem kontroli wersji Git,
  • Analitycznego myślenia i umiejętności rozwiązywania problemów,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej.

Firma oferuje:

  • Pracę w stabilnej firmie - lidera w swojej branży,
  • Pracę w młodym Zespole Pasjonatów,
  • Kartę Multisport,
  • Wygodną lokalizację biura,
  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Mile widziane:

  • Znajomość:
    • konteneryzacji Docker,
    • systemów Linux,
  • Znajomość technologii i frameworków:
    • HTML5,
    • CSS3,
    • ORM Doctrine,
    • jQuery,
    • Symfony 3,
  • Znajomość baz danych typu NoSQL.