Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się realizacją innowacyjnych rozwiązań z zakresu IT poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Mid/Senior PHP Developer Kraków

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zadania:

  • tworzenie projektów w języku PHP 7.1 z wykorzystaniem Zend Framework 3, (znajomość tego frameworka nie jest wymagana na początku)
  • projektowanie architektury systemów,
  • programowanie logiki biznesowej serwisów oraz projektowanie bazy danych,
  • współpraca z działem graficznym, testów i zespołem projektowym.

Oczekiwania:

  • 2 - 3 lata doświadczenia zawodowego w pracy na stanowisku programisty,
  • bardzo dobrej znajomości PHP,
  • znajomości baz danych MySQL lub PostgreSQL,
  • umiejętności programowania obiektowego,
  • znajomości wzorców projektowych,

Oferujemy:

  • atrakcyjną pensję uzależnioną od doświadczenia i umiejętności
  • pracę w stabilnej firmie, lidera w swojej branży
  • zatrudnienie w oparciu o dowolną formę umowy
  • Kartę Multisport
  • prywatną opiekę medyczną
  • wygodną lokalizację biura
  • świetną atmosferę w pracy
  • wyjazdy integracyjne,
  • bezpłatne lekcje języka angielskiego,
  • możliwość udziału w konferencjach i szkoleniach technologicznych

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w OOP
  • dobra znajomość bibliotek Javascript (np. jQuery, backbone.js)
  • doświadczenie komercyjne w pracy z większą ilością frameworków
  • doświadczenie z systemami rozproszonymi
  • doświadczenie w pracy w SCRUMie
Wyślij CV