Nasz Klient stanowi integralną część globalnej firmy konsultingowej. Ich misją jest dostarczanie rozwiązań doradczych i technologicznych wspomagających zarządzanie uczelniami w Polsce i na świecie.

Firma inspiruje się globalnymi trendami na rynku edukacyjnym w tworzeniu dedykowanych aplikacji i oprogramowań. Obsługują w tej chwili około 60 uczelni w Polsce, a co za tym idzie przetwarzają dane około pół miliona studentów. Przedsiębiorstwo w celu dostarczenia profesjonalnego i kompleksowego oprogramowania połączyła w swojej pracy 3 przestrzenie, tworząc wykwalifikowany zespół z obszaru szkolnictwa wyższego, analityki edukacyjnej oraz branży IT.

Z rozwiązań firmy korzysta wiele renomowanych uczelni m.in. Akademia Leona Koźmińskiego, Akademia Górniczo-Hutnicza, Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Akademia Morska w Szczecinie, Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie.

W związku z dalszym rozwojem poszukujemy dla naszego Klienta osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT IT Project Manager Jasionka

Może zainteresuje Cię oferta pracy w innym mieście:

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • Planowanie i koordynowanie prac zespołów wdrożeniowych
  • Nadzorowanie terminowej realizacji harmonogramu, weryfikowanie postępów prac i poprawności wykonania zadań
  • Przygotowywanie i aktualizacja dokumentacji projektowej
  • Koordynowanie komunikacji wewnętrznej i komunikacji z Klientem
  • Nadzór nad budżetem projektów

Wymagania:

  • 4 - 5 lat doświadczenia w zakresie zarządzania zespołem projektowym
  • Znajomość metodyki zarządzania projektami
  • Wiedza z zakresu tworzenia oprogramowania
  • Pozytywne nastawienie do świata

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B z płatnym urlopem
  • Udział w interesujących projektach, również z Klientami międzynarodowymi
  • Mentoring , który pomoże Ci w zdobyciu wiedzy i doświadczenia
  • Szeroki zakres szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Dofinansowanie do kursów i studiów
  • Elastyczne godziny pracy: rozpoczęcie między 7:00 a 9:00 - do ustalenia indywidualny harmonogram, który może podlegać zmianom
  • Okazjonalna pracę zdalną
  • Duży parking samochodowy
  • Lektoraty językowe
  • Kebabowe czwartki
  • Pakiet MultiSport
  • Pakiet medyczny dla Ciebie i Twojej najbliższej rodziny
  • Dodatkowe ubezpieczenie NNW
  • Eventy firmowe
  • Owoce od okolicznych rolników
  • Urlop godzinowy - nie musisz brać całego dnia wolnego!

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w zakresie zarządzania rozwojem produktów

Inne:

Sprawny proces rekrutacyjny: 1 spotkanie i decyzja