Dla naszego Klienta, dostawcy rozwiązań IT dla biznesu (systemy CRM, hurtownie danych, rozwiązania Business Intelligence), pracującego dla największych firm z branży finansowej i ubezpieczeniowej szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Front-end (Angular2+) Developer Białystok

Może zainteresuje Cię oferta pracy w innym mieście:

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • tworzenie, rozbudowa funkcjonalności w obszarze front-endu (praca w obszarze Angular7)
  • wsparcie procesów analizy
  • tworzenie i utrzymanie dokumentacji projektowej
  • wykonywanie testów funkcjonalnych

Oczekiwania:

  • dobra znajomość Angular2+
  • dobra znajomość HTML 5, CSS, Bootstrap, Typescript / ES6
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji RWD / mobile first
  • sumienność i dokładność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Proponujemy:

  • praca w pełni zdalna
  • atrakcyjne warunki współpracy przy umowie b2b (długofalowa współpraca)
  • zadania dostosowane do wiedzy i doświadczenia, możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o polskim kapitale, w ambitnym i wykwalifikowanym zespole z wykorzystaniem nowych technologii i nowoczesnych metodyk budowy oprogramowania
  • prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport