Miasto: Radom
kanał rss - najnowsze oferty pracy
Mamy dla Ciebie 53 ofert pracy w IT Radom

IT Praca w mieście Radom najnowsze oferty pracy

Inżynier oprogramowania .Net
Praca zdalna, 2023-12-04 23000 - 27000 PLN
Aplikuj B2B / Kontrakt

Senior Node.js Developer
Praca zdalna, 2023-12-04 18000 - 22800 PLN
Aplikuj Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Tech Lead Software Engineer
Praca zdalna, 2023-11-02 22000 - 27000 PLN
Aplikuj Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Technical Artist
Praca zdalna, 2023-10-19 8000 - 12000 PLN
Aplikuj B2B / Kontrakt

Myślisz o zmianie pracy? Z nami szybko znajdziesz pracę Twoich marzeń

Zapisz się na jobalert, aby otrzymywać najnowsze oferty na adres mailowy.
Aplikuj - zostaw swoje CV

Technical Artist
Praca zdalna, 2023-10-19 8000 - 12000 PLN
Aplikuj B2B / Kontrakt

Mid PHP Developer (Symfony)
Praca zdalna, 2023-10-17
Aplikuj Umowa o pracę

Praca w IT jest na wyciągnięcie ręki

W naszym serwisie posiadamy bogaty wybór unikalnych ofert pracy z całej Polski.
Zobacz opinie kandydatów o naszych rekrutacjach:

Krzysiek:

Przeszedłem przez proces rekrutacyjny prowadzony przez Panią Justynę z TeamQuest. Jestem zadowolony.

Maciek:

Przeszedłem przez proces rekrutacyjny prowadzony przez TeamQuest i jestem bardzo zadowolony. Zostałem potraktowany profesjonalnie i w sposób "bardzo ludzki" - tak to odebrałem. Moją sprawę prowadził Pan Kamil, który okazał się osobą nad wyraz kompetentną i serdeczną.

Ernesto:

Justyna has been very polite and clear with all job details in the hiring process. She was always available answering any question I had and guided me in the entire process. I felt very comfortable.

Praca Radom

Miasto Radom Radom jest to miasto położone w centralno-wschodniej części Polski w województwie mazowieckim. Uznany za największy ośrodek miejscy w widłach Wisły i Pilicy. Oprócz tego Radom jest siedzibą licznych instytucji o charakterze regionalnym. Wielu turystów przyciąga do siebie różnymi event'ami, między innymi bardzo znanym Radom Air Show czyli międzynarodowym pokazem lotniczym. Gospodarka Radomia głównie opiera się na przemyśle i handlu. W swoich zasobach posiada wiele fabryk, wytwórni, odlewni oraz wiele innych zakładów produkcyjnych. Natomiast branża IT na rynku Radomia nie jest branżą bardzo rozwiniętą. W mieście według internetowej bazy firm mieści się zaledwie 36 funkcjonujących firm informatycznych. Wprawdzie nie jest to najgorszy wynik na tle innych mniejszych miast jednak nie daje to dużych szans dla osób trudniących się tym zawodem. Serwisy rekrutacyjne wykazują jedynie pojedyncze oferty związane z branżą IT. Głównie są to stanowiska dla programistów Java oraz programistów JavaScript. W obu przypadkach znalezienie pracy może okazać się trudnym wyczynem jednak istnieją jakieś szanse.
Wszystkie nazwy, fotografie i znaki firmowe lub towarowe, niebędące własnością TeamQuest Sp. z o.o., występujące w Serwisie, należą do ich Właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.