Zbuduj z nami wyspecjalizowany i dopasowany do swoich potrzeb zespół IT!

Potrzebujesz specjalistów IT? Znajdziesz ich w TeamQuest!

  +48 22 435 23 85

Skorzystaj z outsourcingu specjalistów IT i wznieś swoją firmę na wyższy poziom profesjonalizmu!

Znamy rynek IT
Rekrutacja IT

TeamQuest proponuje funkcjonalną i skrojoną na miarę potrzeb Twojej firmy usługę outsourcingu specjalistów IT. Skorzystaj z naszej bogatej bazy zrzeszającej 50.000 programistów, developerów i ekspertów IT z różnych dziedzin. Znajdziemy dla Ciebie specjalistów IT, których wynajmiesz do realizacji konkretnych zadań. Stworzymy dla Twojej firmy cały sprawnie działający zespół lub przejmiemy realizację Twoich projektów. Wybierz formę, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Outsourcing specjalistów IT – z bazy ekspertów zatrudniasz osoby spełniające Twoje oczekiwania.

Outsourcing specjalistów IT

Outsourcing zespołów IT – wynajmujesz kompletny zespół złożony ze specjalistów dobranych pod względem Twoich potrzeb.

Outsourcing zespołów IT

Realizacja projektów IT – zlecasz nam realizację projektu IT, my wykonujemy, a Ty dostajesz efekt końcowy.

Realizacja projektów IT

Jeśli potrzebujesz specjalisty o jasno określonych umiejętnościach i cechach, który zasili Twój zespół IT, zwróć się do nas! Znajdziemy dla Twojej firmy kandydata odpowiadającego wymaganiom zarówno pod względem wiedzy i umiejętności, jak i cech charakteru, który wzmocni zespół pozwalając przyspieszyć realizację zadań. Spersonalizowany pod względem wytycznych proces rekrutacji pozwoli wyłonić kandydatów, którzy spełnią Twoje oczekiwania.

Możesz polegać także na nas w zakresie tworzenia całych zespołów dedykowanych realizacji konkretnych projektów, również interdyscyplinarnych. W tym przypadku uwzględnimy zarówno podział obowiązków, umiejętności pracy w grupie, jak i kompetencje.

Z nami masz pewność, że skonstruowany pod Twoje potrzeby zespół wykona zleconą pracę sprawnie, rzetelnie i w określonym terminie.

Jeszcze wygodniejszą opcją jest zlecenie realizacji projektu zespołowi TeamQuest. Zatrudnieni przez nas specjaliści przejmą nie tylko przeprowadzenie całego projektu w zakresie IT, ale także spraw administracyjnych i finansowych, dzięki czemu Twoja firma uzyska pełnię profitów z uzyskanych wyników nie angażując w proces swoich zasobów.

Jak działamy?

Realizację usługi rozpoczynamy od dokładnego poznania Twoich oczekiwań względem specjalistów IT. Dzięki temu posiadamy dokładną wiedzę kogo i o jakiej wiedzy, umiejętnościach i cechach potrzebujesz. To niezbędny background do ustalenia warunków oraz przeprowadzenia procesu rekrutacji.

W naszej bazie specjalistów IT znajduje się ponad 50.000 osób charakteryzujących się różnymi umiejętnościami, wiedzą czy cechami charakteru (np. praca w zespole).

To z tej grupy zaproponujemy Twojej firmie optymalnych kandydatów. Warto podkreślić, że stopień ich dopasowania do Twoich wymagań będzie oscylował pomiędzy 91-99%.

Każdy projekt jest inny, więc indywidualnie podchodzimy do powierzonego nam zlecenia, oferując Ci osobę czy zespół skrojony literalnie na zapotrzebowanie Twojej firmy.

Decyzja o wyborze proponowanego kandydata zawsze należy do Ciebie. Zlecenie zazwyczaj kończy się wraz z zakończeniem przez Twoją firmę realizacji projektu. Jednakże wysoki standard usług, jakie oferujemy, sprawia, że nasi klienci zostają z nami na dłużej, stałe korzystając z szerokiego grona specjalistów IT znajdujących się w bazach TeamQuest.

Jak działamy

Dlaczego outsourcing jest rozwiązaniem dla Twojej firmy?

Korzystanie z usług zewnętrznych specjalistów ma same zalety dla Twojej firmy. Odpowiednio wyszkolony pracownik, od razu dysponujący wiedzą i umiejętnościami potrzebnymi do realizacji konkretnego projektu, bez konieczności przeprowadzania czasochłonnego i kosztownego procesu rekrutacyjnego, jest gwarancją sukcesu.

Dopasowanie osoby do wymagań projektu w zakresie wiedzy, umiejętności, predyspozycji społecznych powoduje, że proces wyłonienia idealnego kandydata może być trudny. Stąd tak istotne jest doświadczenie, metodologia i rozpoznanie rynku przez agencję posiadającą dostęp do wielotysięcznej bazy skupiającej specjalistów IT.

Oszczędzaj czas

Samodzielne wyłonienie odpowiedniego kandydata w procesie rekrutacji zazwyczaj trwa kilka miesięcy. Ten czas można skrócić do 20 dni korzystając z usług outsourcingu specjalistów IT. W efekcie nie tylko unikasz wielopoziomowej i wielokierunkowej rekrutacji, ale jeszcze masz pewność, że otrzymujesz kandydata najlepiej dopasowanego do potrzeb konkretnego projektu. Co więcej, uzyskujesz specjalistę, który od razu jest przygotowany do realizacji powierzonych mu w ramach projektu zadań. W ten sposób możesz błyskawicznie rozbudowywać zespoły o osoby dysponujące oczekiwanymi kompetencjami.

Optymalizuj wydatki

Outsourcing specjalistów i zespołów IT pozwala na znaczne oszczędności w zakresie kosztów procesu rekrutacyjnego, a także konieczności dodatkowych szkoleń, które uzupełniłyby umiejętności pozyskanego specjalisty. Co więcej, korzystając z outsourcingu wynajmujesz, a nie zatrudniasz specjalistę do realizacji konkretnych prac. To oznacza, że wraz z zakończeniem projektu możesz skończyć z nim współpracę – bez dodatkowych kosztów.

Dla nas nie jest ważne jak długi masz projekt do realizacji. To my ponosimy ryzyko zatrudnienia i dopasowania odpowiedniego specjalisty do pracy.

Dlatego outsourcing jest świetnym rozwiązaniem dla projektów:

 • krótkoterminowych
 • długoterminowych
 • na określony czas wykonania
 • na konkretny czas pracy
 • na konkretny etap prac do wykonania w projekcie
 • dla wymagających konkretnych kompetencji na danym etapie realizacji całego projektu.

Zdobądź specjalistę IT dopasowanego do Twoich potrzeb

Każdy projekt wymaga indywidualnego podejścia i znalezienia eksperta posiadającego konkretne kompetencje. Tu kluczem do sukcesu jest dostęp do wielotysięcznej bazy specjalistów IT dysponujących różnymi umiejętnościami. W bazie potencjalnych kandydatów znajdują się zarówno osoby poszukujące nowych wyzwań, jak i wysokiej klasy specjaliści tzw. pasywni kandydaci – często najlepsi fachowcy w branży – posiadający umiejętności, których możesz poszukiwać.

Minimalizuj ryzyko błędu

Korzystając z usług outsourcingu specjalistów IT, niezależnie czy potrzebujesz jednej osoby, całego zespołu czy zlecając realizację projektu, zyskujesz większą gwarancję właściwego dopasowania grupy do wymagań projektu. W efekcie do minimum ograniczasz ryzyko błędu, opóźnień lub niepowodzenia w realizacji celu.

Postaw na wizerunek profesjonalisty

Profesjonalna rekrutacja pracowników przynosi profity nie tylko w zakresie pozyskania doskonale dopasowanych specjalistów IT. To także inwestycja w wizerunek firmy, dzięki której pokażesz się swoim pracownikom, kontrahentom i klientom jako podmiot profesjonalny, odpowiedzialny, rzetelny i skrupulatny.

Co zyskujesz korzystając z naszych ekspertów IT?

 • Specjalistów IT doskonale dopasowanych do wyznaczonych celów.
 • Terminową realizację projektów.
 • Ograniczenie wydatków związanych z procesem rekrutacyjnym, szkoleniami.
 • Wybór osób najlepiej dopasowanych do specyfiki projektu.
 • Możliwość stałej rozbudowy zespołów IT bez konieczności realizacji procesu rekrutacyjnego w firmie.
 • Brak formalności związanych z zatrudnieniem nowego pracownika.
 • Brak formalności związanych z dokumentami kadrowymi, zwolnieniami chorobowymi czy pobytami w szpitalu.
 • Brak formalności związanych ze zwolnieniem pracownika na stałe lub na określony czas w którym nie jest potrzebny w projekcie.
 • Przejrzyste zasady współpracy oparte o zasadę Success fee.
 • Możliwość elastycznej rozbudowy zespołów IT o specjalistów ze szczególnymi umiejętnościami.

Kandydatom oferujemy:

Indywidualne ścieżki rozwoju

Możliwość dzielenia się wiedzą

Atmosfera wparcia i pomocy

Udział w Eventach firmowych

Projekty dopasowane do Twoich potrzeb

Dostęp do prywatnej opieki medycznej

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług – jesteśmy ekspertami od outsourcingu IT. Zrób pierwszy krok i skontaktuj się z nami, a zaproponujemy rozwiązanie skrojone na miarę potrzeb Twojej firmy. Pozyskasz specjalistów IT z umiejętnościami dopasowanymi do konkretnych zadań i wyznaczonych celów. Zaoszczędzisz cenny czas i środki, które będziesz mógł spożytkować na inne cele.

Zbuduj zespół ekspertów IT z pomocą TeamQuest. To się opłaca!

  +48 22 435 23 85