Nasz Klient swój wizerunek opiera na kilkunastoletniej tradycji pozwalającej na dynamiczny postęp oraz nieustanne gromadzenie i pogłębianie wiedzy w zakresie najnowszych technologii teleinformatycznych. Z najwyższą dbałością i konsekwencją realizują powierzone im zlecenia, dzięki czemu nieprzerwanie poszerzają grono Klientów sprzyjając powodzeniu ich własnych interesów, jednocześnie zyskując zadowolenie oraz wspólnie kreując długoterminowe relacje biznesowe

Dynamiczny rozwój i wzrost zainteresowania odbiorców wysoką jakością oferowanych usług i produktów umożliwiło otwarcie kolejnych oddziałów we Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie oraz Gliwicach.

W 2011 roku oddali do użytku jedno z najnowocześniejszych centrów przetwarzania danych w Polsce a także uruchomili system helpdesk oferujący naszym Klientom całodobowe wsparcie techniczne.

Oferta pracy: Oferta pracy IT Inżynier systemowy - Linux 8000 - 15000 PLN Żywiec

Może zainteresuje Cię oferta pracy w innym mieście:

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Administracja serwerami firmowymi Linux
  • Zarządzanie infrastruktura sieciową WAN i LAN w Data Center
  • Outsourcing i obsługa firm zewnętrznych
  • Współpraca z Działem Handlowym
  • Zapewnianie odpowiedniej polityki bezpieczeństwa sieci oraz danych

Wymagania:

  • 4+ lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość systemu Linux
  • Dobra znajomość rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa IT
  • Znajomość rozwiązań sieciowych (sieci LAN i WAN)
  • Znajomość protokołów sieciowych
  • Doświadczenie w/z:
    • konfiguracji i administracji usługami hostingowymi
    • strojeniu i instrumentacji systemu Linux pod kątem wydajnościowym
    • konfiguracji urządzeń sieciowych (routery, switche, firewall)
    • rozwiązaniami z zakresu przechowywania i ochrony danych (macierze, biblioteki, systemy backup)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego oraz znajomość języka angielskiego technicznego
  • Dyspozycyjność, sumienność
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Wykształcenie z zakresu informatyki lub telekomunikacji (minimum technikum)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności
  • Dodatkową premię za produktywność
  • Elastyczną formę współpracy - B2B (płatny urlop) bądź umowę o pracę
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych
  • Pakiet benefitów takich jak:
    • opieka medyczna
    • karta sportowa
    • ubezpieczenie na życie
    • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
    • konferencje branżowe
  • Długoterminową współpracę

Mile widziane:

  • Znajomość rozwiązań z zakresu wirtualizacji (w szczególności OpenStack, KVM, VWware)
  • Posiadanie aktualnych certyfikatów z zakresów wymienionych powyżej