Nasz Klient swój wizerunek opiera na kilkunastoletniej tradycji pozwalającej na dynamiczny postęp oraz nieustanne gromadzenie i pogłębianie wiedzy w zakresie najnowszych technologii teleinformatycznych. Z najwyższą dbałością i konsekwencją realizują powierzone im zlecenia, dzięki czemu nieprzerwanie poszerzają grono Klientów sprzyjając powodzeniu ich własnych interesów, jednocześnie zyskując zadowolenie oraz wspólnie kreując długoterminowe relacje biznesowe.

Firma powstała w 1994 roku w Żywcu, gdzie zlokalizowana jest jej główna siedziba. Dynamiczny rozwój i wzrost zainteresowania odbiorców wysoką jakością oferowanych usług i produktów umożliwiło otwarcie kolejnych oddziałów we Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie oraz Gliwicach.

Sukcesy Naszego Klienta zostały zauważone przez niezależnych, zewnętrznych obserwatorów życia gospodarczego kraju, czego świadectwem jest otrzymanie wyróżnienia - Gazeli Polskiego Biznesu za rok 2006, 2007, 2008, 2011oraz 2012. Co więcej znaleźliśmy się w prestiżowym gronie przedsiębiorstw Diamentów Forbesa 2009, które z pełnym bagażem doświadczeń i wysokimi wynikami finansowymi wybijają się na rynku.

W 2011 roku oddali do użytku jedno z najnowocześniejszych centrów przetwarzania danych w Polsce a także uruchomili system helpdesk oferujący naszym Klientom całodobowe wsparcie techniczne.

Oferta pracy: Oferta pracy IT Administrator sieci i systemów / Inżynier systemowy w Data Center 8000 - 16000 PLN Żywiec

Może zainteresuje Cię oferta pracy w innym mieście:

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Administracja serwerami firmowymi (Linux, Windows)
  • Zarządzanie infrastruktura sieciową WAN i LAN (HP, Cisco, Extreme Networks)
  • Outsourcing i obsługa firm zewnętrznych w zakresie rozwiązań sieciowych
  • Współpraca z Działem Handlowym
  • Projektowanie i wdrażanie projektów sieciowych wraz z dokumentacją
  • Zapewnianie odpowiedniej polityki bezpieczeństwa sieci oraz danych
  • Pełnienie ewentualnych płatnych dyżurów (nie są normą)

Oczekiwania:

  • 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie z sieciami w centrach danych lub ISP
  • Doświadczenie w pracy z punktami wymiany ruchu
  • Znajomość rozwiązań anty-DDoS
  • Znajomość rozwiązań sieciowych (sieci LAN i WAN, sieci WiFi)
  • Doświadczenie w konfiguracji i administracji serwerami usługowymi (WWW, mail, SQL, DNS, VPN, FTP)
  • Znajomość protokołów sieciowych i konfiguracji usług (BGP, 802.1q, 802.1x)
  • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Linux wraz z usługami
  • Doświadczenie w konfiguracji aktywnych urządzeń sieciowych (routery, switche, firewall'e, UTM"y, kontrolery WLAN)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1) oraz znajomość języka angielskiego technicznego
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Wykształcenie z zakresu informatyki lub telekomunikacji

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności
  • Zatrudnienie w oparciu o:
    • umowę o pracę (7000 - 10000 PLN netto)
    • B2B z 26-cio dniowym urlopem / rok
  • Możliwość pracy zdalnej do dwóch dni w tygodniu
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych
  • Pakiet benefitów takich jak:
    • opieka medyczna
    • karta sportowa
    • ubezpieczenie na życie
    • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
    • konferencje branżowe
  • Możliwość zdobycia praktycznych umiejętności
  • Pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie