Dla naszego klienta, firmy o ugruntowanej pozycji, istniejącej na rynku od wielu lat, dostarczającej rozwiązania IT klasy ERP (Microsoft Gold Partner) szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Konsultant MS Dynamics CRM Zielona Góra

Może zainteresuje Cię oferta pracy w innym mieście:

Realizowane zadania:

  • Udział w zewnętrznych projektach wdrożeniowych MS Dynamics CRM
  • Opracowywanie specyfikacji technicznej
  • Opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej według przyjętej w firmie metodyki
  • Rekomendowanie możliwości rozbudowy i optymalizacji systemu,
  • Parametryzacja i przygotowanie systemu na podstawie wymagań Klienta,
  • Prowadzenie szkoleń indywidualnych i grupowych dla użytkowników końcowych,
  • Codzienna współpraca z działem programistów nad zmianami / implementacją MS Dynamics CRM
  • Wsparcie użytkowników systemu

Wymagania:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w realizacji projektów wdrożeniowych MS Dynamics CRM
  • Praktyczna znajomość i doświadczenie w realizacji procesów wdrożeniowych
  • Gotowość do częstych podróży służbowych na terenie Polski
  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji wdrożeniowej
  • Umiejętności analityczne oraz samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Komunikatywność

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę lub kontrakt
  • Narzędzia pracy
  • Pakiet socjalny oferowany po zakończeniu okresu próbnego

Mile widziane:

  • Znajomość języka .NET
  • Certyfikat w zakresie Microsoft Dynamics CRM
Wyślij CV