Dla naszego Klienta, polskiej firmy z branży transportowej, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Administrator ds. IT Zaścianki

Formy umowy: Umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie wsparcia dla użytkowników końcowych: obsługa zgłoszeń i rozwiązywanie incydentów.
  • Instalowanie i nadzór nad oprogramowaniem na urządzeniach użytkownika końcowego.
  • Utrzymanie aplikacji biznesowych działających w środowisku Linux i Windows

Wymagania:

  • Min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Linux oraz Microsoft
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Gotowość do odbywania dyżurów w soboty (raz na 5 tygodni)

Firma oferuje:

  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet socjalny, obiady firmowe
  • Umowę o pracę
  • Budżet szkoleniowy

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z zaawansowaną administracją LAN/WAN (Cisco, FG), rozwiązaniami typu SAN, administracją FreeBSD lub z technologią konteneryzacji Docker.
  • Doświadczenie we wdrażaniu i utrzymywaniu Office 365