Dla naszego Klienta, który zajmuje się dostarczaniem wysokiej jakości usług wdrożeniowych, programistycznych i konsultingowych przy użyciu najnowocześniejszych technologii, takich jak Angular, Django lub NodeJS poszukujemy:

Oferta pracy: Praca programista Full Stack Developer Bytom

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Tworzenie startup'u opartego o sieć networkingową i social media
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej dla tworzonego projektu i wprowadzanych zmian

Wymagania:

  • 1,5 roku doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • Dobra znajomość:
    • języki programowania:
      • JavaScript,
      • HTML,
      • CSS
    • środowisko:
      • Node.js
    • baza danych:
      • MongoDB
    • framework:
      • AngularJS

Proponujemy:

  • Do wyboru lekcje języka:
    • angielskiego,
    • hiszpańskiego
  • Pakiet Medyczny
  • Kartę Multisport
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o prace bądź umowę B2B
  • Świetną atmosferę pracy

Mile widziane:

  • Dobra znajomość języka Python
  • Znajomość frameworków:
    • React,
    • Ionic,
    • Socket.io