Dla naszego Klienta, który zajmuje się dostarczaniem wysokiej jakości usług wdrożeniowych, programistycznych i konsultingowych przy użyciu najnowocześniejszych technologii, takich jak Angular, Django lub NodeJS poszukujemy:

Oferta pracy: Praca programista Mid Full Stack Developer Zabrze

Formy umowy: Umowa o pracę Umowa o dzieło B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie startup'u opartego o sieć networkingową i social media
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej dla tworzonego projektu i wprowadzanych zmian

Oczekiwania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość:
    • framework:
      • AngularJS
    • środowisko:
      • Node.js
    • baza danych:
      • MongoDB
  • Dobra znajomość języków programowania:
    • HTML,
    • JavaScript,
    • CSS

Firma oferuje:

  • Lekcje - do wyboru:
    • angielski
    • hiszpański
  • Pakiet Medyczny
  • Kartę Multisport
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o prace bądź umowę B2B
  • Świetną atmosferę pracy

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie programowania w Pythonie
  • Znajomość Frameworków:
    • React,
    • Ionic,
    • Socket.io