2016-10-02 12:43

Dla naszego Klienta, jednego z liderów na rynku ERP, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Developer Java - JEE, J2EEWrocław

Realizowane zadania:

Jako Programista Java dołączysz do jednego z zespołów realizujących projekty we wrocławskim oddziale firmy. Będziesz odpowiedzialny za projektowanie, tworzenie oraz utrzymywanie systemów informatycznych zrealizowanych w technologii Java EE.

Od kandydata oczekujemy:

  • 1-2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność programowania w języku Java,
  • Dobra znajomość technologii wchodzących w skład Java EE /J2EE,
  • Znajomość relacyjnych baz danych i SQL,
  • Praktyczna znajomość UML, OOA/OOD oraz wzorców projektowych,
  • System zarządzania wersją:
    • SVN,
    • Git,
  • Praktyczna znajomość jednego z serwerów aplikacyjnych: JBOSS, WebSphere, Tomcat, WebLogic,
  • Dobra znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym rozumienie oraz tworzenie dokumentacji technicznej,
  • Chęć podnoszenia własnych kwalifikacji w zakresie technologii, narzędzi, szkieletów aplikacyjnych oraz warsztatu pracy programisty.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju
  • Pracę w stabilnej firmie