2016-10-04 23:21

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy konsultingowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Konsultant SAP - Sales and DistributionWrocław

Zadania:

  • realizacja projektów rozwojowych, wdrożeniowych w ramach modułu SAP SD,
  • prowadzenie audytów w zakresie logistyki,
  • prowadzenie prezentacji i szkoleń dla klientów.

Od kandydata oczekujemy:

  • co najmniej 2 lata doświadczenia we wdrożeniach SAP SD,
  • udział w co najmniej 1 pełnym cyklu wdrożeniowym,
  • znajomość zagadnień integracyjnych z FICO,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • wysoka komunikatywność,
  • umiejętność współpracy w grupie.

Oferujemy:

  • Aktywny udział w rozwojowych, pełnych wyzwań, projektach,
  • Otwartą komunikację na wszystkich szczeblach hierarchii,
  • Rozwój osobisty i zawodowy,
  • Stabilną pracę w doświadczonym zespole,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Możliwość pracy w trybie Home Office,
  • Bezpłatną naukę języków obcych,
  • Bezpłatne ubezpieczenia zdrowotne,
  • Szkolenia, imprezy integracyjne.

Dodatkowe atuty:

  • znajomość języka niemieckiego.
Wyślij CV