2016-10-06 19:40

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy konsultingowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Konsultant SAP - Project SystemWrocław

Zadania:

  • realizacja projektów rozwojowych, wdrożeniowych w ramach modułów SAP PS,
  • prowadzenie audytów w zakresie projektowym,
  • prowadzenie prezentacji i szkoleń dla klientów.

Wymagania:

  • co najmniej 2 lata doświadczenia we wdrożeniach SAP PS,
  • udział w co najmniej jednym pełnym cyklu wdrożeniowym,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność komunikacji i współpracy w grupie.

Oferujemy:

  • aktywny udział w rozwojowych, pełnych wyzwań, projektach,
  • otwartą komunikację na wszystkich szczeblach hierarchii,
  • rozwój osobisty i zawodowy,
  • stabilną pracę w doświadczonym zespole,
  • elastyczny czas pracy,
  • możliwość pracy w trybie Home Office,
  • bezpłatną naukę języków obcych,
  • bezpłatne ubezpieczenia zdrowotne,
  • szkolenia, imprezy integracyjne.

Dodatkowe atuty:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
Wyślij CV