2016-09-30 15:26

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy, zajmującej się tworzeniem aplikacji mobilnych poszukujemy osoby na stanowisko

Oferta pracy: Praca programista Programista iOS z doświadczeniem w Objective-CWrocław

Opis stanowiska:

  • osoba zatrudniona na stanowisku Programisty iOS będzie odpowiedzialna za wykonywanie zadań projektowych, programistycznych, a w szczególności:
    • tworzenie aplikacji składających się na portfel produktowy firmy
    • projektowanie architektury przygotowywanych rozwiązań
    • tworzenie dokumentacji

Wymagania:

  • doświadczenie w programowaniu na platformie iOS - przynajmniej dwa projekty w AppStore
  • bardzo dobra znajomość Objective C
  • znajomość zagadnień QA i dbałość o jakość tworzonego kodu
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na zrozumienie dokumentacji technicznej

Proponujemy:

  • dostęp do najnowszych technologii
  • projektowanie aplikacji dla prestiżowych marek branży medialnej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • samodzielne prowadzenie projektów
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę lub inną formę współpracy
  • biuro w centrum miasta
  • przyjazną atmosferę pracy

Mile widziane:

  • doświadczenie w projektach typu klient-serwer
  • doświadczenie ze zwinnymi metodykami projektowymi, najlepiej Scrum
  • znajomość ograniczeń platform mobilnych