2016-12-24 12:02

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.

Oferta pracy: Oferta pracy IT Konsultant SAP QM - Quality ManagementWrocław

Opis stanowiska:

  • Uczestnictwo w polskich i międzynarodowych projektach, wdrożenia systemu SAP u renomowanych Klientów
  • Analiza potrzeb Klienta
  • Realizacja projektów w zakresie wdrażania modułu SAP QM
  • Współpraca z Klientami w zakresie nowych technologii SAP i możliwości ich zastosowania w biznesie
  • Utrzymywanie kontaktów z użytkownikami biznesowymi oraz świadczenie usług rozwoju i utrzymania wdrożonych rozwiązań
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej i funkcjonalnej

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość modułu SAP QM
  • Bardzo dobra znajomość procesów biznesowych w w/w obszarze
  • Udokumentowany udział w co najmniej dwóch projektach wdrożeniowych w roli konsultanta zadaniowego/wiodącego, albo co najmniej trzyletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe w obszarze biznesowym lub informatycznym
  • Podstawowa znajomość języka ABAP mile widziana
  • Gotowość do uczenia się i stałego podnoszenia kwalifikacji
  • Wysokie umiejętności analityczne, a także umiejętność rozwiązywania problemów
  • Komunikatywność i nastawienie na cel
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej
  • Umiejętność dobrej organizacji czasu
  • Certyfikat QM mile widziany.

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę / kontrakt
  • Dostęp do szerokiej gamy szkoleń
Wyślij CV