2016-10-01 20:07

Dla naszego Klienta, jednego z największych polskich dostawców zintegrowanych systemów CAM; CAD; PDM; CAE. Szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Inżynier systemów CAMWrocław

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie dedykowanych postprocesorów dla maszyn CNC, dla systemu NX / CAM Express,
  • Testy i wdrożenia postprocesorów wykonywane na maszynach CNC,
  • Wykonywanie prezentacji produktów oferowanych przez firmę,
  • Wsparcie techniczne dla działań handlowych w okresie przedsprzedażowym,
  • Udział we wdrożeniach oprogramowania realizowanych dla Klientów firmy (instalacja oprogramowania, konfiguracja pod kątem wymagań Klienta, tworzenie dedykowanych postprocesorów, szkolenia z zakresu obsługi wdrażanego systemu),
  • Opieka posprzedażowa dla Klientów firmy - wsparcie techniczne.

Od kandydata oczekujemy:

  • Doświadczenie w programowaniu maszyn CNC (dobra znajomość najpopularniejszych typów sterowań),
  • Praktyczna znajomość jednego z systemów CAM (preferowany NX / CAM Express),
  • Praktyka i doświadczenie w tworzeniu postprocesorów dla systemu CAM (min. 1 rok; preferowany NX / CAM Express),
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych, prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenia (podstawa + prowizje),
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Umowę o pracę, bądź inną dogodną dla pracownika formę współpracy,
  • Ubezpieczenie Medicover,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
Wyślij CV