Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającego się sotwarehouse, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Samodzielny Programista PHPWrocław

Zakres obowiązków:

  • rozwijanie swojej pasji w zakresie nowoczesnego programowania,
  • projektowanie nowych funkcjonalnych rozwiązań, ich implementacja w postaci kodu PHP oraz wdrażanie i analiza wydajności stworzonych aplikacji,
  • ścisła współpraca z doświadczonymi, pełnymi pasji projektantami, testerami i innymi programistami,
  • czynny udział w ciekawych projektach i wkład w rozwój produktów budzących uznanie tysięcy użytkowników na całym świecie.

Wymagania:

  • bardzo dobrej znajomości języków skryptowych PHP, Java Script w tym AJAX - jQuery,
  • dobrej znajomości baz danych np. MongoDB/InnoDB/MySQL,
  • umiejętności programowania obiektowego,
  • znajomości architektury aplikacji WWW,
  • umiejętności korzystania z narzędzi do kontroli wersji np.: GIT/SVN,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne czytanie dokumentacji technicznej,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe - informatyka, elektronika - lub student ostatnich lat studiów,
  • zdolności analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów,
  • umiejętności pracy w zespole i odpowiedzialności za powierzone zadania.

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • udział w różnorodnych szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych oraz konferencjach i warsztatach branżowych,
  • możliwość odpoczynku w strefie rozrywki lub na tarasie firmowym,
  • atrakcyjny pakiet socjalny np.:
    • karta Multisport,
    • prywatna opieka medyczna,
    • śniadania firmowe,
    • nauka języków obcych
    • inne,
  • nieograniczony dostęp do kawy, herbaty i wody,
  • wyjazdy i spotkania integracyjne,
  • biuro w centrum Wrocławia tuż obok Dworca Głównego PKP,
  • wyjątkowo przyjazną, nieformalną i kreatywną atmosferę pracy.

Mile widziane:

  • znajomość wzorców projektowych, frameworków PHP,
  • doświadczenie i chęć pracy z lekkimi metodami tworzenia projektów Agile, SCRUM,
  • doświadczenie w projektowaniu i rozwijaniu serwisów internetowych bądź w rozwijaniu dużych systemów webowych w tym klasy CRM, w pracy z systemami mailingowymi i płatnościami, w działaniu na dużych zbiorach danych lub w integracji aplikacji internetowych z systemami ERP.