2016-10-08 10:52

la naszego Klienta, międzynarodowej firmy, która specjalizuje się w transportach specjalnych Poszukujemy samodzielnych kandydatów na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Spedytor / Przedstawiciel HandlowyWrocław

Realizowane zadania:

  • Budowanie portfela potencjalnych klientów,
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • Tworzenie ofert handlowych i wyceny transportu,
  • Negocjacje z Klientami i Przewoźnikami,
  • Organizowanie transportów FTL i/lub LTL,
  • Kompleksowa obsługa Klienta w transportach międzynarodowych głównie na kierunki Europy Zachodniej i/lub krajowych,
  • Dbanie o terminowość i dobrą renomę firmy.

Wymagania:

  • Minimum rocznego doświadczenia na stanowisku spedytora lub przedstawiciela handlowego w branży TSL,
  • Umiejętność pozyskiwania zleceń transportowych,
  • Znajomość rynku transportowego,
  • Zdolności komunikacyjne i negocjacyjne,
  • Dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny),
  • Znajomość drugiego języka europejskiego będzie dodatkowym atutem,
  • Biegła znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office (Excel, Word),
  • Dobra znajomość regulacji prawnych dot. spedycji.

Proponujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w międzynarodowej firmie,
  • Stanowisko z perspektywą rozwoju zawodowego,
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon służbowy, laptop itp.),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Samodzielność i odpowiedzialność w ramach wykonywanych obowiązków,
Wyślij CV