Dla naszego Klienta - lidera na polskim rynku sprzedaży bezpośredniej dla rynku farmaceutycznego (współpracującego z prawie 15 000 aptek w całym kraju) szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista PHP (Symfony Framework) Wrocław

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • rozwój i utrzymanie kluczowych systemów organizacji
  • tworzenie nowych aplikacji dla wewnętrznego klienta biznesowego
  • integracja tworzonych systemów z innymi, istniejącymi aplikacjami
  • wpływ na kształt nowo tworzonej architektury aplikacji

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość PHP 7.x
  • znajomość zagadnień i wzorców projektowych związanych z OOP
  • doświadczenie w projektowaniu i użyciu Web Service SOAP i REST API
  • doświadczenie w pracy z frameworkiem Symfony
  • bardzo dobra znajomość GIT
  • dobra znajomość SQL i relacyjnych baz danych (szczególnie MySQL i PostgreSQL)
  • dobra znajomość HTML, CSS, JS
  • znajomość systemów Linux
  • znajomość języka angielskiego na poziomie czytania

dokumentacji ze zrozumieniem

Proponujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie na zasadzie umowy o pracę lub b2b
  • możliwość częściowej pracy zdalnej
  • elastyczne godziny pracy
  • kartę Multisport
  • pracę w młodym zespole w nowoczesnej firmie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i realizowania unikalnych projektów

Dodatkowe atuty:

  • umiejętność dokumentowania kodu
  • znajomość OWASP