Nasz Klient to międzynarodowy koncern z siedzibą w Stuttgarcie. Od niemal 100 lat na świecie i 20 lat w Polsce ich eksperci pracują na rzecz zwiększania poziomu bezpieczeństwa na drodze, w pracy i w domu. W Polsce biura firmy znajdują się we Wrocławiu, Warszawie i Krakowie oraz w Gdańsku, Poznaniu i Toruniu.

Firma zapewnia kompleksowe usługi biznesowe i bezpieczeństwo we wszystkich branżach poprzez przeprowadzanie audytów, ocen, inspekcji, nadzoru technicznego i ekspertyz. Klient testuje produkty i nadzoruje inwestycje za pomocą certyfikowanych systemów zarządzania i wspiera rozwój personelu.

Obecnie do swojego zespołu poszukują osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT IT Project Manager Wrocław

Formy umowy: Umowa o pracę

Zadania:

  • Zarządzanie projektami IT
  • Organizowanie i wspieranie wielu projektów
  • Koordynacja działań w porozumieniu z Klientami wewnętrznymi
  • Praca w metodologii Agile

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami IT
  • Doświadczenie w zbieraniu wymagań i zarządzaniu nimi
  • Zdolność do zarządzania konkurującymi priorytetami
  • Dobra znajomość teorii i metodologii zarządzania projektami Agile
  • Wykorzystywanie również wiedza kaskadowej
  • Otwartość i dobre umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność zarządzania wieloma projektami i zadaniami jednocześnie
  • Orientacja i notacja procesów biznesowych
  • Angielski - C1 to "must have" (codzienne maile, cotygodniowe rozmowy z anglojęzycznymi kolegami)
  • Polski - C1 (większość z nas to Polacy)
  • Wykształcenie wyższe - najlepiej w dziedzinach związanych z IT

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejętności
  • Premia za osiągnięcie celów firmy i celów samorozwoju
  • Prywatny pakiet medyczny
  • Karta Multisport
  • Lekcje języka angielskiego
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia
  • ZFŚS - fundusz świadczeń socjalnych
  • Przyjazna kultura organizacyjna
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Narzędzia pracy: telefon i laptop