Prowadzimy aktualnie proces rekrutacyjny dla Klienta którego historia na polskim rynku sięga 2012 roku i wtedy też powstało pierwsze przedsiębiorstwo handlowe. W 2013 roku powstał sklep internetowy a następnie rozwijane zostały kanały sprzedaży. Firma aktualnie jest rozpoznawana na rynku jako jeden z większych sklepów internetowych z tekstyliami domowymi i elementami wystroju wyposażenia wnętrz.

Dla tego klienta do budowy, rozwoju i utrzymania platformy e-commerce'owej działającej na Magento2 szukamy osoby na stwnowisko:

Oferta pracy: Praca programista Senior Magento2 Developer Wrocław

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • Tworzenie Platformy e-commerce
  • Praca na autonomicznym stanowisku, w jednoosobowym zespole IT
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Planowanie i wdrażanie zmian w produkcie
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami

Oczekiwania:

  • Biegłość poruszania się w PHP,OOP
  • Znajomość wzorców projektowych wykorzystywanych w Magento
  • Rozumienie problemów wydajności jakie pojawiają się w projektachwebowych i znajomości możliwości ich rozwiązywania, np. systemy cache
  • Umiejętność testowania i dokumentowania kodu
  • Znajomość zagadnienia Continuous Integration projektów programistycznych
  • umiejętność implementacji integracji z systemami zewnętrznymi przy wykorzystaniu, np. API REST, JSON),
  • Znajomości możliwości ich rozwiązywania, np. systemy cache
  • Umiejętność implementacji integracji z systemami zewnętrznymi przy wykorzystaniu
  • Rozumienie problemów wydajności jakie pojawiają się w projektach webowych i pracy z przynajmniej jednym z najpopularniejszych repozytoriów kodu
  • Posiadanie wykształcenia technicznego

Oferujemy:

  • Realny wpływ na projekt
  • Pełna autonomia i możliwość kontaktu z kadrą zarządzającą
  • Prywatna opieka medyczna po okresie próbnym
  • Elastyczne godziny pracy
  • Okazjonalna praca zdalna

Mile widziane:

  • Wdrażanie systemów e-commerce
  • Praca w Magento z wersji 1 lub 2
  • Praca w zespołach powyżej 3 osób