Dla naszego Klienta, polskiego software house zajmującego się wdrożeniem i utrzymaniem różnego rodzaju rozwiązań programistycznych na wielką skalę dla wiodących firm europejskich, poszukujemy osoby na stanowisko

Oferta pracy: Praca programista Node.js Regular Developer Wrocław

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Zapewnienie rozwoju i utrzymania aplikacji dla klienta zewnętrznego
  • Programowanie w języku JavaScript
  • Tworzenie wysokiej jakości i przejrzystego kodu
  • Rozwiązywanie złożonych problemów technicznych

Oczekiwania:

  • Minimum dwu letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość Node.js
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript
  • Bardzo dobra znajomość TypeScript
  • Znajomość MongoDB
  • Znajomość Redis/PostgreSQL Server
  • Znajomość kontroli wersji Git
  • Znajomość Hapi.js
  • Znajomość RabbitMQ
  • Znajomość Yarn
  • Znajomość WebSocket
  • Znajomość RESTful
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu umowy o pracę lub B2B
  • Prywatna opieka medyczna
  • Indywidualny program rozwoju pracowników
  • Spersonalizowane kursy języka angielskiego