2016-10-04 22:25

Dla naszego Klienta, wiodącej firmy w swojej branży szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista iOS - Objective-C / CVS / SVNWrocław

Zadania:

  • rozwój i wsparcie złożonych aplikacji biznesowych na platformie iOS,
  • projektowanie architektury na platformie iOS,
  • przygotowanie specyfikacji technicznych,
  • konsultowanie rozwiązań od strony technologicznej,
  • wsparcie merytoryczne młodszych kolegów z zespołu

Od kandydata oczekujemy:

  • przynajmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w programowaniu aplikacji na platformie iOS,
  • bardzo dobra znajomość Objective-C,
  • udokumentowana umiejętność tworzenia zaawansowanych aplikacji,
  • znajomość protokołów internetowych i wymiany danych,
  • umiejętność programowania/projektowania obiektowego, znajomość wzorców projektowych,
  • przynajmniej dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w mowie i piśmie,
  • doświadczenie z systemami kontroli wersji (CVS, SVN),
  • umiejętności komunikacyjne oraz współpracy w zespole programistów,
  • gotowość do podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Firma oferuje:

  • uczestnictwo w unikalnych projektach tworzenie rozwiązań klasy enterprise,
  • realny wpływ na technologiczną stronę tworzonego produktu,
  • pełna odpowiedzialność za wybrane aspekty technologiczne rozwiązania,
  • rozwój zawodowy w kierunku eksperta zastosowań platformy iOS w przedsiębiorstwach,
  • stabilna praca w młodym i doświadczonym zespole,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • elastyczny czas pracy,
  • bezpłatna, prywatna opieka medyczna,
  • szkolenia, imprezy integracyjne
Wyślij CV