Dla szwajcarskiej firmy z ponad 10-cio letnim doświadczeniem, specjalizującej się w budowie hybrydowych zespołów programistów i sysadminów dla partnerów, oferując autorski model wdrażania doświadczonych i dedykowanych zasobów, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Senior Systems Administrator Wrocław

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Polegają na udziale w wielu projektach znajdujących się na różnych etapach, od wytwarzania oprogramowania (wsparcie programistów w różnego rodzaju konfiguracjach), przez wdrożenie aż po utrzymanie.
  • Stack technologiczny zależy od projektu.
    • MS SharePoint (2013 i wyżej) - na platformie SharePoint oparte jest jedno z naszych największych rozwiązań dla klienta rządowego w Szwajcarii. Dla tego klienta praca polega głównie na utrzymywaniu istniejącego systemu, monitorowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań.
    • MS CRM / Dynamics 365 - jest to druga z platform, którą oferujemy naszym klientom. W ramach projektów, praca polega głównie na przygotowaniu nowych środowisk i wdrażaniu dostarczanych przez nas rozwiązań.
    • Office 365 / Azure - coraz więcej naszych klientów gotowych jest opierać swoje rozwiązania na chmurze. Tutaj praca często polega na rozpoznaniu możliwości platform, a następnie konfiguracji ich w zależności od potrzeb klienta.
    • Windows Server / SQL Server / IIS - dwa nasze produkty oparte są o technologię ASP.Net. Praca w obrębie tych produktów polega na odpowiedniej konfiguracji środowisk, a następnie monitorowaniu ich. Mówimy tu zazwyczaj o kilku projektach rocznie. W tych projektach pojawia się też coraz cześciej continues integration (a w przyszłości continues delivery), których konfiguracja również należy do obowiązków administratorów.

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość:
    • Microsoft Windows Server
    • Windows Server (AD, ADFS, DNS)
    • Sieci (DHCP, VLANy, VPNy)
    • Web Serwery (IIS, SSL, Web Proxy)
    • SQL (MS SQL, AlwaysOn)
    • Wirtualizacja (Hyper-V, VMWare)
    • Administracja (PowerShell, VSTS, Docker)
    • Office 365/Azure
  • Umiejętność pisania skryptów w PowerShell
  • Znajomość przynajmniej jednego z wymienionych: MS SharePoint (2013 i wyżej), MS CRM/ Dynamics 365
  • Zaangażowanie i samodzielność w działaniach
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Podróże zagraniczne lub krajowe (do ustalenia)
  • Premia roczna uznaniowa
  • Płatne urlopy przy umowie B2B
  • Przyjazne środowisko pracy o świetnym duchu zespołowym
  • Niekomercyjna atmosfera
  • Swoboda w doborze narzędzi
  • Wyjścia integracyjne
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne (certyfikowane)
  • Pracę w 6-cio osobowym zespole w metodologii Agile
  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną Luxmed