Dla międzynarodowej grupy finansowej będącej liderem na rynku zarządzania wierzytelnościami, oferującej kompleksowy pakiet usług wraz z innowacyjną strategią ugodową, obsługującej zarówno Klientów indywidualnych jak i biznesowych. Firma powstała ponad 10 lat temu i obecnie ma swoje spółki między innymi w Niemczech, Hiszpanii czy we Włoszech. Nasz Klient daje swoim pracownikom możliwość kształtowania swojej ścieżki kariery. Ponadto na każdym etapie zatrudnienia pracownika mocno w niego inwestuje, dając możliwości poszerzania wiedzy, kompetencji oraz realnego wpływu na wykonywaną pracę czy wybór technologii, stawiając na komunikację i wspólne podejmowanie decyzji. Obecnie dla naszego Klienta szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista C# / .NET Developer Wrocław

Formy umowy: Umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie procesu korespondencji z Klientami: smsy, maile, pisma
  • Utrzymanie: 30%, Rozwój: 70%
  • Praca w metodologii SCRUM
  • Bezpośrednia współpraca z Wewnętrznym Klientem Biznesowym, Product Owner'em, Analitykiem Biznesowym

Wymagania:

  • Przynajmniej 4 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • Znajomość i doświadczenie z C# .NET, ASP.NET, (MVC, Web API), LINQ, WCF, GIT/SVN

Proponujemy:

  • Stałą współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • Dołączenie do 11 osobowego zespołu
  • Elastyczne godziny pracy (rozpoczęcie: 6:00 - 11:00)
  • Wpływ na wybór frameworków i wykorzystywanych technologii
  • Realny wpływ na własną pracę - prowadzimy otwartą komunikację podejmując wspólnie decyzje
  • Platforma do nauki języka angielskiego
  • Dodatkowe benefity:
    • Prywatna opieka medyczna
    • Karta multisport
    • Ubezpieczenie na życie
  • System kafeteryjny - pula środków do wykorzystania
  • Szkolenia zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne (w tym certyfikowane - w zależności od potrzeb)
  • Biuro wyposażone w:
    • Hamaki
    • Pokoje ciche pracy
    • konsole
    • piłkarzyki
  • Szybki proces rekrutacyjny: 1-2 etapy i decyzja.

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość:
    • Rabbit
    • NServiceBus
    • AJAX
    • Entity Framework
    • T-SQL
    • WinForms