Nasz klient z główną siedzibą w Szwajcarii specjalizuje się w dostarczaniu inteligentnych systemów transportowych oraz rozwiązań informatycznych dla sektora transportu publicznego. Ostatnie projekty związane są z autonomicznymi pojazdami w transporcie publicznym, które są już w końcowej fazie realizacji w Szwajcarii. Poza wrocławskim odziałem, firma posiada siedziby m.in. w Finlandii, Francji, Niemczech, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Danii, Arabii Saudyjskiej i RPA. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Java Developer (Mid/Senior) Wrocław

Formy umowy: Umowa o pracę

Zadania:

  • Programowanie logiki biznesowej prognozy przyjazdów, informacja pasażerska, wykonywanie akcji dyspozytora
  • Opracowywanie nowych funkcji systemu

Oczekiwania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu Java
  • Praktyczna znajomość:
    • Spring/Hibernate
    • Eclipse RCP/Eclipse Plugins/OSGi
    • OOP
    • JUnit
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Firma oferuje:

  • Biznesowe wyjazdy do głównej siedziby w Szwajcarii z widokiem na największy wodospad w Europie-Rheinfall (2-3 razy w roku, dla osób chętnych)
  • Lekcje języka niemieckiego (na poziomie podstawowym lub średnio zaawansowanym) oraz języka angielskiego (na poziomie średnio zaawansowanym lub zaawansowanym)
  • Elastyczny czas pracy (7:00-10:00)
  • Miejsce parkingowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie przy umowie o pracę

Mile widziane:

  • Znajomość technologii:
    • C++
    • C#
    • JavaScript
    • Eclipse RCP
    • OSGi
    • JUnit