Dla naszego Klienta, polskiego software house zajmującego się wdrożeniem i utrzymaniem rozwiązań programistycznych na wielką skalę dla wiodących firm europejskich, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Regular .Net Developer (WPF) Wrocław

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • tworzenie aplikacji desktopowej dedykowanej na potrzeby tworzenia i rozwijania produktów na bazie nowej platformy sprzętowej
  • tworzenie platformy dedykowanej dla hardware i software klienta końcowego oraz innych departmanetów R&D, będzie ona również używana przez instalatorów oraz serwisantów sprzętu po stronie klienta końcowego
  • praca w zespole scrumowym

Oczekiwania:

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość WPF
  • doświadczenie z ASP.NET
  • znajomość webAPI
  • znajomość Azure, Service Fabric
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętnośc pracy w metodyce SCRUM

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • udział w ciekawych, rozwojowych projektach
  • pakiet medyczny i karta Multisport
  • miejsce parkingowe pod biurem
  • budżet szkoleniowy
Wyślij CV