Międzynarodowy Klient ze Szwajcarii z odziałem we Wrocławiu, specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnego oprogramowania, które umożliwia przetwarzanie ogromnej ilości danych dedykowane największym korporacjom na świecie. Firma od 20 lat zapewnia swoim pracownikom realne możliwości rozwoju, niestandardowe warunki biurowe, a swoim klientom kompleksowe usługi w zakresie zarządzania danymi biznesowymi. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Java Web Developer (UI) Wrocław

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Projektowanie i rozwijanie oprogramowania
  • Budowanie architektury front-end i komponentów UI (używany Vaadin)
  • Ścisła i aktywna współpraca ze zgranym zespołem (8 osób)

Oczekiwania:

  • Ponad 2-letnie doświadczenie w programowaniu Java
  • Znajomość technologii:
    • JavaScript
    • CSS
    • HTML
    • Maven
    • Git
  • Umiejętność rozwoju komponentów UI
  • Język angielski na poziomie B2

Oferujemy:

  • Stałą współpracę opartą o umowę B2B z płatnym urlopem (26 dni)
  • Atrakcyjną pensję wraz z miesięcznymi i rocznymi premiami uznaniowymi
  • 2-4 dniowe zagraniczne wyjazdy integracyjne (Niemcy, Szwajcaria, Austria, firma pokrywa wszystkie koszty)
  • Wsparcie podczas wdrażania w specyfikę pracy
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Świetna, dobrze skomunikowana lokalizacja biura w centrum Wrocławia
  • Nowoczesne biuro z tarasem wyposażonym w leżaki, stołówkę i dobrze wyposażoną kuchnię, dostęp do przekąsek i napojów
  • Duże biurka (80cm / 160cm)
  • Wybór sprzętu do pracy
  • Możliwość pracy częściowo zdalnej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Komunikacja za pomocą Slacka
  • Perspektywa dalszego rozwoju w strukturach firmy

Mile widziane:

  • Praktyczna znajomość Vaadin