Dla naszego Klienta, polskiego software house zajmującego się wdrożeniem i utrzymaniem różnego rodzaju rozwiązań programistycznych na wielką skalę dla wiodących firm europejskich, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Regular .Net Developer Wrocław

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Praca w zespole Scrum nad rozwojem platformy w branży edukacyjnej
  • Wdrażanie nowych funkcjonalności
  • Praca nad utrzymaniem systemu

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość C# .NET .4.7.1
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość MSSQL 2014, Jquery 1.9.1, Nhibernate, Redis, RWD, Knockout.js
  • Znajomość Scrum

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pracę zdalną jeden dzień w tygodniu
  • Szkolenia
  • Kursy języka angielskiego
  • Wygodna lokalizacja biura