Dla naszego klienta z główną siedzibą w Szwajcarii specjalizującego się w rozwiązaniach branży TSL (transport, spedycja, logistyka) posiadającego oddziały w 11 krajach, szukamy kandydata na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista C#/.Net Developer (C++) Wrocław

Formy umowy: Umowa o pracę

Opis stanowiska:

  • Rozwijanie serwera system LIO (ITCS)
  • Programowanie logiki biznesowej prognozy przyjazdów, zapewnienie przesiadek, informacja pasażerska, wykonywanie akcji dyspozytora
  • Używane języki programowania C#/C++
  • Rozwijanie testów jednostkowych do tworzonego oprogramowania

Wymagania:

  • 2 lata doświadczenia na stanowisku C#/.Net Developera
  • Potwierdzona znajomość C++
  • Język angielski na poziomie B2

Oferujemy:

  • Możliwość biznesowych wyjazdów do głównej siedziby w Szwajcarii z widokiem na największy wodospad w Europie (2-3 razy w roku na okres 2 tygodni)
  • Możliwość podjęcia nauki języka niemieckiego na poziomie podstawowym bądź średnio zaawansowanym
  • Możliwość podjęcia nauki języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym bądź zaaawansowanym
  • Elastyczny czas pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie przy umowie o pracę
Wyślij CV