Dla naszego klienta, wiodącej i bardzo znanej firmy międzynarodowej, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Java Software Developer Wrocław

Formy umowy: Umowa o pracę

Realizowane zadania:

  • Tworzenie aplikacji internetowych w technologii Java/Spring.
  • Współpraca z testerami oprogramowania.
  • Udział w przeglądach kodu źródłowego.
  • Opracowywanie założeń, dotyczących funkcjonalności projektów, współpraca z ekspertami dziedzinowymi.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość Spring
  • Znajomość paradygmatów OOP, wzorców projektowych oraz innych praktyk developerskich
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (zarówno w mowie jak i piśmie)
  • Chęć oraz umiejętność pracy w zespole

Proponujemy:

  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Pakiet zajęć sportowo-rekreacyjnych (Multisport)
  • Realne możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Możliwość krótkoterminowych wyjazdów biznesowych

Mile widziane:

  • Znajomość WebServices, REST, JSON, XML
  • Znajomość SAP Customer Service) oraz SAP Mobile Platform

Inne:

  • Wyślij nam swoje CV w języku angielskim.