Dla naszego Klienta, dużej, europejskiej firmy produkcyjnej szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Starszy Programista Front-End Wrocław

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • udział w tworzeniu nowoczesnej platformy IoT z wykorzystaniem innowacyjnych technologii:
    • Angular 4,
    • Material Design,
    • WebPack.

Oczekiwania:

  • min. 3 lata doświadczenia na stanowisku Front-End Developera
  • bardzo dobra znajomość języka Javascript
  • dobra znajomość:
    • Angular 2
    • ES5
    • ES2015
    • TypeScript
    • Material Design
    • SCSS
  • doświadczenie w tworzeniu testów jednostkowych
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość i rozumienie metodyki Scrum/Agile

Oferujemy:

  • pracę w projektach IoT oraz Cloud2Cloud
  • udział w szkoleniach i konferencjach
  • elastyczny czas pracy
  • finansowe wsparcie relokacji
  • bogaty pakiet socjalny
  • miejsca parkingowe
  • profesjonalnie wyposażone i komfortowe biuro
  • rodzinną atmosferę w pracy
  • dobrą kawę i pyszne owoce w każdą środę