Dla jednego z naszych Klientów, niemieckiego przedsiębiorstwa z branży e-commerce, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista PHP Developer (Laravel/Symfony/Zend) Wrocław

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Rozwój największych wewnętrznych systemów firmy.

Oczekiwania:

  • Min 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość PHP,
  • Wiedza na temat programowania obiektowego(OOP),
  • Dobra znajomość SQL,
  • Dobra znajomość systemu kontroli wersji (np. Git,SVN),
  • Bardzo dobra organizacja pracy i wysoka odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej.

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - umowa B2B,
  • Możliwość realnego wpływu na rozwój zespołu i firmy,
  • Praca z najnowszymi technologiami i frameworkami,
  • Ergonomiczne i dobrze wyposażone miejsce pracy, dopasowane indywidualnie do Twoich potrzeb,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej po wdrożeniu się w projekt.

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość jednego z popularnych frameworków PHP'owych (Laravel,Symfony,Zend albo inne),
  • Znajomość Java Script ( AJAX,jQuery,Vue),
  • Doświadczenie w TDD lub BDD (PhpUnit,PhpSpec,Codeception),
  • Umiejętność projektowania stron www(HTML,CSS),
  • Znajomość wzorców projektowych,
  • Znajomość języka niemieckiego,
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
Wyślij CV