Dla Startup'u, z produktem na rynek USA i finansowaniem na kilka najbliższych lat, poszukujemy:

Oferta pracy: Praca programista Programista PHP (mid) Wrocław

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Tworzenie serwisów www
  • Przetwarzanie danych / analiza danych
  • Rozwój oprogramowania do optymalizacji procesów sprzedażowych i retail
  • Utrzymanie, rozwój i optymalizacja kodu

Oczekiwania:

  • 1,5-2 lata doświadczenia jako Programista PHP
  • Znajomość baz danych
  • Podstawowa znajomość systemu Linux

Firma oferuje:

  • Pracę w wyjątkowej atmosferze startup'u w zgranej ekipie i dobrej lokalizacji
  • Możliwość rozwoju m.in. w technologii AWS
  • Realny wpływ na wytwarzany produkt
  • Stabilność zatrudnienia (firma ma zapewnione finansowanie na kilka najbliższych lat)

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość języka Python
  • Znajomość technologii AWS