Dla naszego Klienta, dużej, europejskiej firmy produkcyjnej szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista/-ka node.js Wrocław

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • programowanie aplikacji przy użyciu JavaScript i frameworka Node.js,
  • tworzenie testów jednostkowych, integracyjnych oraz funkcjonalnych dla elementów systemów,
  • opracowywanie dokumentacji technicznej,
  • rozwiązywanie napotkanych problemów i proponowanie nowych rozwiązań,
  • obsługa baz danych Redis/PostgreSQL

Oczekiwania:

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość tworzenia aplikacji backendowych przy użyciu JavaScript (Node.js)
  • doświadczenie w pracy z Redis / PostgreSQL Server
  • znajomość TypeScript, Git, RESTful, RabbitMQ, MongoDB, WebSocket
  • doświadczenie w tworzeniu testo w jednostkowych
  • znajomość systemu operacyjnego Linux
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość metodyki Scrum/Agile

Firma oferuje:

  • ciekawe projekty IoT i M2M
  • indywidualny wpływ na rozwój Centrum R&D
  • udział w szkoleniach i konferencjach
  • elastyczny czas pracy
  • finansowe wsparcie relokacji
  • bogaty pakiet socjalny
  • miejsce parkingowe
  • profesjonalnie wyposażone i komfortowe biuro
  • doskonałą atmosferę w pracy
  • kawę bez ograniczeń i pyszne owoce w każdą środę
Wyślij CV