Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Mid Programista PHP Wrocław

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • Rozwój największych wewnętrznych systemów firmy.

Oczekiwania:

  • Przynajmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość PHP,
  • Znajomość jednego z frameworków(Laravel,Symfony,Zend)
  • Wiedza na temat programowania obiektowego(OOP),
  • Dobra znajomość SQL,
  • Dobra znajomość systemu kontroli wersji (np. Git,SVN),
  • Bardzo dobra organizacja pracy i wysoka odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej.

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie przy współpracy b2b,
  • Realny wpływ na rozwój zespołu i firmy,
  • Szybkie podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez pracę z najnowszymi technologiami i frameworkami,
  • Ergonomiczne i dobrze wyposażone miejsce pracy, dopasowane indywidualnie do Twoich potrzeb,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Realna możliwość awansu.

Mile widziane:

  • Znajomość Java Script ( AJAX,jQuery,Vue)
  • Doświadczenie w TDD lub BDD ( PhpUnit,PhpSpec,Codeception)
  • Umiejętność projektowania stron www(HTML,CSS)
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Znajomość języka niemieckiego.