2017-08-25 09:46

Dla naszego Klienta, dużego międzynarodowego software house, dostawcy innowacyjnego oprogramowania dla przedsiębiorstw, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Project Manager ERPWrocław

Formy umowy: Umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za całokształt realizacji projektu
  • Zarządzanie powierzonymi zasobami
  • Zarządzanie ryzykiem

Od kandydata oczekujemy:

  • Minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku Project Manager
  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Konsultanta ERP
  • Wykształcenie min. licencjackie z informatyki lub kierunek pokrewny
  • J. angielski na poz. C1: biegła komunikacja oraz jezyk techniczny
  • Doświadczenie w implementacji ERP

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy zdalnej na HO
  • Miejsce w organizacji, w której masz realny wpływ na to, co i jak robisz
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Miesięczne szkolenie w ramach umowy o pracę
  • Rodzinną atmosferę pracy i przytulne biuro
  • Udział w międzynarodowych projektach z pogranicza IT i biznesu
  • Możliwość rozwoju zawodowego m.in. poprzez udział w szkoleniach branżowych
  • Liczne benefity, np.: karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie, nauka j. angielskiego, opieka medyczna, eventy firmowe

Mile widziane:

  • Certyfikat CAPM/PMP