2017-10-18 14:57

Dla naszego Klienta, jednego z czołowych europejskich producentów innowacyjnych rozwiązań w obszarze chłodnictwa, szukamy osoby na stanowisko

Oferta pracy: Praca programista Senior Front-End DeveloperWrocław

Skontaktuj się z nami
Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • udział w tworzeniu innowacyjnej i nowoczesnej platformy IoT z wykorzystaniem nowoczesnych technologii Angular 4, Material Design, WebPack.

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość Javascript
  • znajomość:
    • Angular 2
    • ES5
    • ES2015
    • TypeScript
    • Material Design
    • SCSS
  • doświadczenie w tworzeniu testów jednostkowych
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość i rozumienie metodyki Scrum/Agile

Firma oferuje:

  • pracę w projektach IoT oraz Cloud2Cloud
  • indywidualny wpływ na rozwój centrum R&D
  • udział w szkoleniach i konferencjach
  • elastyczny czas pracy
  • finansowe wsparcie relokacji
  • bogaty pakiet socjalny
  • miejsca parkingowe
  • profesjonalnie wyposażone i komfortowe biuro
  • doskonałą atmosferę w pracy
  • kawę bez ograniczeń i pyszne owoce w każdą środę