Dla naszego Klienta, dużej europejskiej firmy produkcyjnej szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista Systemów Wbudowanych (C/C++) Wrocław

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zadania:

  • tworzenie oprogramowania dla systemów sterowania, komunikacji i wizualizacji, wykorzystywanych w produktach firmy
  • wdrażanie, testowanie oraz utrzymywanie jakości oprogramowania nowych systemów.

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • ukończone studia w zakresie informatyki lub elektroniki,
  • bardzo dobra znajomość języków programowania: C/C++,
  • znajomość mikrokontrolerów, np. ARM Cortex M0/M3/M4,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami typu: programatory, debuggery,
  • znajomość systemów operacyjnych czasu rzeczywistego, komunikacji miedzy układami oraz zagadnień z zakresu elektroniki analogowej i cyfrowej,
  • znajomość systemów kontroli wersji, np. Git,
  • umiejętność tworzenia aplikacji dla platform dedykowanych Embedded Linux,
  • znajomość narzędzi deweloperskich i umiejętność pracy w środowisku Linux dla platformy PC,
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność analitycznego myślenia i efektywnego rozwiązywania problemów,
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • kontakt z nowoczesnymi technologiami,
  • ciekawą współpracę z zespołami o różnych specjalizacjach (business, embedded, mobile),
  • duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • indywidualny wpływ na rozwój ośrodka R&D,
  • stabilne zatrudnienie,
  • komfortowe i profesjonalne stanowisko pracy
  • bogaty pakiet socjalny:
    • prywatna opieka medyczna i dofinansowanie opieki stomatologicznej,
    • dofinansowanie zajęć sportowych (Multisport),
    • ubezpieczenie na życie,
    • karta żywieniowa (Edenred TicketRestaurant),
    • program MultiBenefi t (bilety do kina, opery, teatru, ...),
    • dofinansowanie nauki języka angielskiego oraz niemieckiego,
    • możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy,
    • pakiet relokacyjny

Dodatkowe atuty:

  • znajomość języka niemieckiego