Dla naszego Klienta, dużego międzynarodowego software house'u, który dostarcza innowacyjne oprogrammowanie dla przedsiębiorstw, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT IT Helpdesk (Windows Server, Active Directory, MS SQL Server) Wrocław

Formy umowy: Umowa o pracę

Opis stanowiska:

  • Praca na 2 i 3 linii wsparcia
  • Rozwiązywanie problemów technicznych

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w pracy z administracją Windows Server, Active Directory, MS SQL Server, administracją i/lub pracą z narzędziami SQL Servera
  • Dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2)
  • Wykształcenie kierunkowe lub pokrewne

Firma oferuje:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Miejsce w organizacji, w której masz realny wpływ na to, co i jak robisz
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Rodzinną atmosferę pracy i przytulne biuro
  • Udział w międzynarodowych projektach z pogranicza IT i biznesu
  • Możliwość rozwoju zawodowego m.in. poprzez udział w szkoleniach branżowych
  • Liczne benefity, np.: kartę Multisport, grupowe ubezpieczenie, naukę j. angielskiego, eventy firmowe, opiekę medyczną