Dla naszego Klienta, jednego z czołowych europejskich producentów innowacyjnych rozwiązań w obszarze chłodnictwa, szukamy osoby na stanowisko

Oferta pracy: Praca programista Programista Android Wrocław

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • projektowanie i tworzenie oprogramowania
  • wdrożenie oprogramowania dla produktów firmy
  • implementacja nowych funkcjonalności na podstawie wymagań
  • tworzenie specyfikacji oraz realizacja testów w zespole pracującym z wykorzystaniem metod zwinnych (Agile)

Oczekiwania:

  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • doświadczenia w tworzeniu aplikacji mobilnych na platformie Android
  • dobrej znajomości Java
  • doświadczenia w pracy z Android SDK, Android Studio, Gradle
  • doświadczenia w pracy z systemami kontroli wersji (GIT)
  • znajomości TDD oraz OOP

Oferujemy:

  • projekty IoT
  • indywidualny wpływ na rozwój Centrum R&D
  • udział w szkoleniach i konferencjach
  • elastyczny czas pracy
  • finansowe wsparcie relokacji
  • bogaty pakiet socjalny
  • miejsce parkingowe
  • profesjonalnie wyposażone i komfortowe biuro
  • doskonałą atmosferę w pracy
  • kawę bez ograniczeń i pyszne owoce w każdą środę