Dla naszego Klienta, jednego z czołowych europejskich producentów innowacyjnych rozwiązań w obszarze chłodnictwa, szukamy osoby na stanowisko

Oferta pracy: Praca programista Programista aplikacji mobilnych iOS Wrocław

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • projektowanie i tworzenie oprogramowania oraz wdrażanie aplikacji dla produktów firmy
  • implementacja funkcjonalności, tworzenie specyfikacji oraz realizacja testów w interdysyplinarnym zespole pracującym z wykorzystaniem metod zwinnych (Agile)

Wymagania:

  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętność tworzenia aplikacji na platformę iOS,
  • doświadczenie w używaniu języka Objective-C,
  • bardzo dobra znajomość zagadnień technologii mobilnych,
  • znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie pracy w zespole,
  • proaktywna postawa wobec wyzwań,
  • chęć ciągłego rozwoju,
  • zorientowanie na wysoką jakość.

Firma oferuje:

  • kontakt z nowoczesnymi technologiami
  • ciekawą współpracę z zespołami o różnych specjalizacjach (business, embedded, mobile)
  • duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • indywidualny wpływ na rozwój ośrodka R&D,
  • stabilne zatrudnienie,
  • komfortowe i profesjonalne stanowisko pracy (Modern office),
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bogaty pakiet socjalny:
    • prywatna opieka medyczna i dofi nansowanie opieki stomatologicznej,
    • dofinansowanie zajęć sportowych (Multisport),
    • ubezpieczenie na życie,
    • karta żywieniowa (Edenred TicketRestaurant),
    • program MultiBenefi t (bilety do kina, opery, teatru, ...),
    • dofinansowanie nauki języka angielskiego oraz niemieckiego,
    • możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy,
    • pakiet relokacyjny

Dodatkowe atuty:

  • znajomość języka niemieckiego,