2017-06-26 07:23

Dla naszego Klienta, jednego z czołowych europejskich producentów innowacyjnych rozwiązań w obszarze chłodnictwa, szukamy osoby na stanowisko

Oferta pracy: Oferta pracy IT Tester AutomatycznyWrocław

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • testowanie produktów powstających w Dziale R&D
  • przygotowywanie i utrzymywanie środowiska testowego
  • raportowanie postępu prac i wyników testów.

Od kandydata oczekujemy:

  • co najmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość obiektowego języka programowania (np. C# lub Java)
  • znajomość narzędzi do automatyzacji testów (np. Selenium, Appium, Ranorex)
  • znajomość narzędzi wspomagających proces testowania (np. nUnit, Jira,Postman, SoapUI)
  • znajomość podstaw metodyki prowadzenia testów (np. ISTQB)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość metodyki Scrum/Agile

Oferujemy:

  • pracę w projektach IoT oraz Cloud2Cloud
  • indywidualny wpływ na rozwój R&D
  • udział w szkoleniach i konferencjach
  • elastyczny czas pracy
  • finansowe wsparcie relokacji
  • bogaty pakiet socjalny
  • miejsce parkingowe
  • profesjonalnie wyposażone i komfortowe biuro
  • doskonałą atmosferę w pracy
  • kawę bez ograniczeń i pyszne owoce w każdą środę

Mile widziane:

  • doświadczenie w testowaniu API REST/SOAP
  • doświadczenie w testowaniu aplikacji Front-End z wykorzystaniem np. WebDriver
  • doświadczenie w zarządzaniu środowiskiem testowym (np. TeamCity, Jenkins)