2016-12-20 20:56

Dla naszego Klienta, firmy, oferującej szerokie spektrum usług doradczych, aktualnie poszukujemy:

Oferta pracy: Praca programista Junior Java Developer ze znajomością podstaw PHPWrocław

Opis stanowiska:

  • Projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności systemu, we współpracy z doświadczonymi architektami i konsultantami zamawiającego.
  • Diagnozowanie i usuwanie błędów.
  • Dokumentowanie wykonanych prac.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub studenci ostatniego roku studiów.
  • Znajomość języka Java, potwierdzona doświadczeniem praktycznym.
  • Znajomość języka PHP.
  • Znajomość środowiska MySQL.
  • Doświadczenie w pracy w środowisku Linux z rodziny Debian lub Ubuntu.
  • Zdolność analitycznego myślenia, komunikatywność i systematyczność.
  • Chęć rozwoju zawodowego.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Ambitne i ciekawe zadania do realizacji w różnorodnych i innowacyjnych projektach.
  • Elastyczny czas pracy oraz dobrą atmosferę.
  • Pracę na pełen etat w fajnym wrocławskim biurze.
  • Szkolenia z zakresu wykonywanych obowiązków - możliwość uzyskania certyfikatów technologicznych.
  • Rozwój i zdobywanie umiejętności w doświadczonym zespole.
  • Możliwość awansu zawodowego.
Wyślij CV