2016-10-01 10:28

Dla naszego Klienta, bardzo szybko i dynamicznie rozwijającego się start-up'u z główną siedzibą w US, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Java SE Software EngineerWroclaw

Zadania:

  • Implementacja oprogramowania bazującego na technologii Audio Content Recognition;
  • Implementacja oprogramowania czasu rzeczywistego;
  • Implementacja aplikacji rozproszonych o wysokiej niezawodności;
  • Implementacja oprogramowania Big Data bazując na technologiach dostarczanych przez google cloud services;
  • Testowanie w/w oprogramowania.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Bardzo dobra znajomość podstaw informatyki, algorytmów, struktur danych;
  • Bardzo dobra znajomość Java SE i Linux;
  • Doświadczenie z systemami rozproszonymi, programowaniem sieciowym;
  • Język angielski opanowany w stopniu bardzo dobrym;
  • Znajomość c++, mongodb, redis, google cloud services albo git będzie dużym atutem.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia na umowę firma-firma;
  • Udział w bardzo ciekawych projektach
  • Niekorporacyjną atmosferę pracy w fajnym biurze w centrum Wrocławia;
  • Pakiet medyczny;
  • Ciekawe rozwojowe projekty w dynamicznej, bardzo ambitnej firmie.
Wyślij CV