2016-10-07 16:37

Dla naszego Klienta, dużej, europejskiej firmy produkcyjnej szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista systemów embeddedWrocław

Opis stanowiska:

  • tworzenie oprogramowania dla urządzeń sterowania, komunikacji i wizualizacji

Od kandydata oczekujemy:

  • doświadczenie w tworzeniu oprogramowania dla systemów embedded
  • bardzo dobra znajomość C/C++
  • znajomość systemów operacyjnych typu RTOS lub Embedded Linux
  • znajomość mikrokontrolerów ARM Cortex
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • projekty IoT
  • indywidualny wpływ na rozwój Centrum R&D
  • udział w szkoleniach i konferencjach
  • elastyczny czas pracy
  • finansowe wsparcie relokacji
  • bogaty pakiet socjalny
  • miejsce parkingowe
  • profesjonalnie wyposażone i komfortowe biuro
  • doskonałą atmosferę w pracy
Wyślij CV