2016-09-30 13:33

Dla jednego z naszych Klientów prężnie działającego Software House'a poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Senior Back-end DeveloperWrocław

Opis stanowiska:

  • praca przy projektach start up-owych realizowanych dla Klientów z rożnych branż

Wymagania:

  • doświadczenie w programowaniu aplikacji webowych opartych o PHP
  • znajomość Symfony 2 + Doctrine 2 na poziomie dobrym
  • doświadczenie w pracy z bazą danych MySQL, PostgreSQL lub MongoDB
  • Znajomość narzędzi: Redis, Elasticsearch, Docker, Vagrant
  • znajomość wzorców projektowych
  • znajomość zagadnień SOLID, KISS, DRY
  • umiejętność tworzenia RESTful API
  • znajomość GitFlow

Firma oferuje:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pracę przy ciekawych projektach w najnowszych technologiach
  • możliwość rozwoju posiadanych umiejętności
  • miłą atmosferę pracy
Wyślij CV